Верифицированный профиль
1
Год опыта
1
Верифицированная рекомендация
1
Год на сайте
Рекомендовать
Активных объявлений
13
Эксклюзивных объектов
0
Рекламная активность
600
Последний визит на сайт
сегодня
Я експерт з нерухомості зі знанням арабської та англійської мов, спеціалізуюся на нерухомості в Києві та Київській області. Допомагаю знайти найкращі варіанти для життя, інвестування чи бізнесу — з урахуванням усіх ваших побажань. Гарантую повний супровід угоди, прозорість процесу та комфортне спілкування. Зі мною купівля чи оренда нерухомості — це просто, вигідно та без стресу.

Продажа коммерческой недвижимости (1)

  • THE Capital
    755 000 $
    5 000 $/м²

    Князей Острожских ул. (Московська), 37/2

    офисное помещение
    151 м²
    1959 год постройки
    сегодня
    Продаж офісу в Печерському районі - БЦ «Зоряний» Адреса: вул. Князів Острозьких, 31/33 БЦ: Зоряний Поверх: 2 Площа: 151 м² Сучасний офіс у бізнес-центрі з гарною локацією та зручною транспортною доступністю. Простір підійде як для власного бізнесу, так і для інвестиції з подальшою здачею в оренду. Планування: - кабінет директора - зона опенспейсу - переговорна - скайп-кімната - кухня - два санвузли Ціна продажу: 755 000 $ Потенційний орендний дохід: 8 500 $ / місяць Бізнес-центр Зоряний - це будівля преміум класу знаходиться у діловому центрі Києва, Печерський район, на вулиці Московська, 31/33. Між станціями метро Печерська та Арсенальна. В пішій доступності Фуд Маркет, Маріїнський пар...
    Риелтор
Вернуться ко всем предложениям
Выберите способ подтверждения
Чтобы ваша рекомендация была засчитана, подтвердите свою личность
* Личные данные не будут отображаться на сайте и будут служить только для подтверждения личности.
Как верифицироваться через Дію?
Считайте QR-код сканером в приложении Действие и подтвердите авторизацию Действие.
QR-код для верификации через Дію
QR-код будет действителен еще 02:00
Как верифицироваться через Bankid?
Верификация BankID откроется в новом окне. Если страница верификации не открылась, значит окно было заблокировано вашим браузером.
Чтобы разрешить открытие окна, выполните следующие шаги:

1. Проверьте адресную строку браузера на наличие сообщения об ошибке или значка блокировки. Нажмите на него.
2. Если у вас установлен блокировщик всплывающих окон, временно отключите его для этого сайта.